Kaydırmaz Bant

Kaydırmaz Bant

Kaydırmaz bant, merdiven ve kaygan zeminler için iş güvenliğini sağlamak amacıyla zemine yapıştırılan kaydırmaz ve koruyucu özelliğine sahip olan banttır. İş güvenliği kazalarını önlemek için geliştirilen bir ürün olan Kaydırmaz Bant, olabilecek kazaları önlemek için kullanılmaktadır.

Hem iç ortamlarda hem de dış ortamlarda bulunduğumuz zemine sağlıklı basmamız gerekir. Zira kaygan zemin birçok tehlikelere yol açabilir. Can güvenliği çok önemli olduğundan bize hayati önem sağlayan kaydırmaz bant ile zeminin kayganlığını gidermek kolaylaşır. Hem ıslak hem de kuru zeminlerde kullanılabilen kaydırmaz bant ile sorunun çözümü en aza indirilmiş olunur. Günden güne önemi daha da fazla artan kaydırmaz bant bizleri korumak için ihtiyaç haline gelen bir ürün olmuştur.

Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti anlayışımız, en kısa zamanda en ekonomik yönden çözüm arayışı ile müşterilerimize cevap verebilmek, son teknolojiyi kullanarak farklı biçimlerde materyallerin bir araya getirilmesiyle zenginlik oluşturmak.

Kaydırmaz Bant Nerelerde Kullanılır?

Tüm kaygan zeminler için kullanılır. Merdivenler, üretim ve depolama odaları, rampalar ve makine ayak plakaları ve iş yerlerinde yaya trafiğinin fazla olduğu yerlerde kullanılır.

Kaydırmaz Bant Özellikleri

  • Silikon esaslı akrilik yapışkan özelliği sayesinde zeminlere kuvvetli yapışma özelliği.
  • Zımpara özelliği sayesinde her türlü uygulamada uzun ömürlüdür.
  • Yüksek performanslı kaydırmaz özelliği.
  • Çeşitli renklerde olup ikaz özelliği mevcuttur.
  • Elastromerik poliüretan karışımlı yapışkan film.
Bayimiz Olun Sizde Kazanın